Reikia pagalbos?
Kontaktai
  • Titulinis
  • Poilsiui gamtoje, sode, prie vandens

Poilsiui gamtoje, sode, prie vandens

Puslapis: 1 2 3 4 5 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:
Jei nerandate norimos prekės, ieškokite www.movera.com puslapyje. O radę skambinkite arba rašykite mums.
Puslapis: 1 2 3 4 5 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:

Mėgstate būti gamtoje arba galvojate, kad laikas pagaliau pradėti propaguoti tokį laisvalaikį? Tokiu atveju užsukote ten, kur reikia, kadangi siūlome labai platų skirtingų priemonių pasirinkimą, kurios leis buvimą gamtoje padaryti ne tik kur kas malonesniu bei saugesniu, tačiau tuo pačiu ir komfortabiliu. Dalis žmonių paprasčiausiai nemėgsta būti lauke, kadangi nenori diskomforto, kurį gali sukelti tam tikri veiksniai. Visgi, įsigijus tam tikrą įrangą – buvimas gamtoje bus kur kas malonesnis ir norėsis vėl ir vėl lankytis gamtos apsuptyje.

Poilsiui gamtoje, sode, prie vandens reikalinga įranga, kuri padės pasigaminti patiekalus ir numalšinti skardžio šėlsmą. Suprantama, kad reikalingi daiktai, kurie skirti miegui, tad nuo palapinių iki čiužinių, kurie padės po atviru dangumi miegoti tarsi lovoje. Vandens pramogos neatsiejamos nuo baidarių, tad mažos kainos dažniausiai paskatina įsigyti nuosavas, o ne pasinaudoti nuomos galimybėmis. Keliaujantys su augintiniais turėtų pasirūpinti reikalingais daiktais, kurie leis puikiai jaustis ne tik žmonėms, tačiau ir mažiesiems Jūsų draugams. Galiausiai, kitos smulkmenos, kurios mišką padės paversti namais ir užsitikrinti viskuo, ko tik gali reikėti, kad buvimas gamtoje būtų malonus kaip niekada: dujinė įranga, šildytuvai, miegmaišiai, apsaugos nuo vabzdžių, galiausiai, prekės vaikams, kurios padės smagiai praleisti laiką ir padės saugiai atostogauti.

Kai norisi, kad atostogos gamtoje būtų komfortabilios ir grįžus namo netektų gydytis – įsigykite reikalingą įrangą, kuri atostogoms suteiks dar daugiau malonumo.

Kategorija

Balastų spalvos

Čiužinių tipas

Degiklių skaičius

Dujų balionų tipas

Dujų žarnos ilgis

Gelbėjimosi liemenių dydžiai

Griliui naudojamas kuras

Hamako dydžiai

Išmatavimai

Kėdės pagalvėlių spalvos

Spalva

Lovos - gulto spalvos

Gamintojas

Palapinės išmatavimas

Palapinės spalvos

Atsparumas vandeniui

Vietų skaičius

  • 2 (5)
  • 3 (7)
  • 4 (9)
  • 5 (2)
  • 6 (4)

Paviljono konstrukcijos medžiaga

Paviljonų sienelių dydžiai

Paviljono sienelių spalvos

Paviljonų dydžiai

Paviljonų spalvos

Pompos tipas

Kaina

Rekomenduojame

Spintelės spalva

Stalo dydžiai

stalo spalvos

Užuolaidų spalvos

Valčių tipai

Išmatavimai

Žaislų rūšys

Saugiausia parduotuvė
Nemokamas, greitas pristatymas
Per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje perkant daugiau nei už 145 Eur
Visi atsiskaitymo būdai
Pavedimu banko skyriuje ar naudojantis internetine bankininkyste, naudojantis mokėjimai.lt sistema, grynaisiais atstovybėse.
Prekių grąžinimas ir garantijos
Prekių grąžinimas per 7 darbo dienas, 2 ir daugiau metų garantija produktams.
Kontaktams

Klientų aptarvimo skyrius
8 655 75519

My status

uzsakymai@movera.lt
Centrinis sandėlys
Cintjoniškių g. 13A, Šilutė

Detalių katalogas

Detalių katalogas

Apie Movera.lt

Visą dėmesį ir paslaugas skiriame visiems, kam patinka keliauti ir patogiai ilsėtis, kas nori palengvinti ir pagražinti savo buitį.

Užsakydami prekes, pasirinkite Jums patogų jų pristatymo -atsiėmimo būdą. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu ir šiose Taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

1. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:
jeigu perkate už 145Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS.
jeigu pirkinio kaina iki 145Eur, pristatymo kaina 3,50Eur.

2.Prekės atsiėmimas (nemokamas):

CIntjoniškių g. 13A, Šilutė 
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00

Pardavėjo įsipareigojimai

1. Jeigu Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas.

2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo ir Tiekėjo (Gamintojo) sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

3. Prekių, kurių tuo metu nėra movera.lt parduotuvėje tiekimo terminas ir sąlygos nurodomos pagal kiekvieną tiekėją atskirai.

Pirkėjo įsipareigojimai

1. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats arba nurodo pristatymo adresą. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

2. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo atstovu arba kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje, siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos litais su PVM. movera.lt pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams arba Lito (LTL) ir Euro (EUR) santykiui.

2. Pirkėjas atsiskaito už prekes pinigų pervedimu banko skyriuje pagal suformuotą išankstinę sąskaitą, naudojant internetinės bankininkystės sistemą, naudojantis mokėjimai.lt sistema arba grynaisiais piningais atstovybėje:

Cintjoniškių g. 13A, Šilutė
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00
Tel.: +370 655 75519

 

Prekės, perkamos internetu, arba naudojant  kitas ryšio priemones, gali būti grąžinamos per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo. Individualus prekės užsakymas kvalifikuojamas kaip vartojimo rangos sutartis, todėl atsisakius prekės, kuri buvo užsakyta pagal individualų užsakymą, pardavėjas turi teisę reikalauti atlyginimo, dėl prekės grąžinimo atsiradusiems nuostoliams padengti.

Visoms prekėms nustatomas ne trumpesnis nei 2 m. garantinis laikotarpis. Garantijai pirkėjas privalo turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą. Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
 
Tuo atveju, kai gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

Plačiau puslapyje: vartotojuteises.lt