Reikia pagalbos?
Kontaktai

Kemperių įranga ir priedai

Puslapis: 1 2 3 4 5 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:
Kilimėlis ZEBRY
16,20 €
Lizdas
13,75 €
Laikiklių komplektas
13,05 €
 
Laikikliai
5,57 €
 
Naujiena Akcija
Atverčiamos kopėčios
242,00 € 310,46 €
 
Išparduodama -29%
Atraminis ratukas
6,05 € 8,50 €
Sutaupote 2,45 € 
Kamera CM-42A
379,40 €
Langas S4
537,90 €
Jei nerandate norimos prekės, ieškokite www.movera.com puslapyje. O radę skambinkite arba rašykite mums.
Puslapis: 1 2 3 4 5 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:

Esate nuotykių mėgėjas ir keliautojas? Nuostabu, kadangi pačios geriausios atostogos yra tos, kuriose atsiplėšiame nuo komforto ir pasineriame į visai kitokį gyvenimą. Viena iš galimybių – kelionės kemperiais. Tiesa, net ir išvykus iš namų galite užsitikrinti visapusišką komfortą ir kelionę kemperiu padaryti patogia. Svarbiausia įsigyti visą reikalingą įrangą, kuri užtikrina, kad kiekviena problema bus išspręsta greitai ir paprastai. O sprendimus rasite mūsų elektroninėje prekybos vietoje, kadangi siūlome įsigyti visą įrangą, kuri reikalinga kelionėms kemperiu.

Kemperių įranga ir priedai apima: kamerą, kuri garantuoja, kad kelionė bus visapusiškai apsaugota, navigacinę sistemą, kuri padės keliauti ne tik nustatytu maršrutu, tačiau susikurti savo kelionės maršrutą ir niekada nepasiklysti, ventiliatorius, kurie padės keliauti net ir labai karštomis dienomis, galiausiai, tokias smulkmenas, kaip: kilimėliai, apsaugos, šviestuvai, valikliai, elektros lizdai ir panašiai. Kuo daugiau įrangos įsigykite - tuo tikresnis galite būti, jog kiekvienas kelionės kilometras bus apipintas patogumu bei pagalba, kai jos reikia. Nuolatos pildome savo katalogą, kad užtikrintume Jums kuo komfortabilesnę kelionę, kuri leis ja mėgautis nuo pirmojo iki paskutinio metro.

Įranga internetu pristatoma labai >greitai, netikusią produkciją galima grąžinti ir atgauti visus pinigus. Nuolatos skelbiame akcijas ir nuolaidas, kurios leis sutaupyti ir įsigyti aukštos klasės gaminius už mažą kainą. Jeigu ieškote konkrečios prekės, tačiau nerandate – susisiekite ir padėsime surasti tai, ko Jums reikia!

Kategorija

Automobilio metai

Bagažinės talpa

Color

Dangų dydžiai

Dangų spalvos

Dirželio spalva

Dviračių laikikliai

Dviračių laikiklių spalvos

Keičia srovę

Kilimėlių dydžiai

Kilimėlių spalvos

Kilimų dydžiai

Krovinio diržų dydžiai

Laikikliai

Laikikliai garaže

Išmatavimai

Lipnus tinklelis

Lygio reguliatoriaus spalva

Gamintojas

Markizės ilgis

Monitoriaus tipas

Atsparumas vandeniui

Kaina

Rekomenduojame

Spalvota kamera

Srovės keitiklio įtampa

Kategorija

Užuolaidų dydžiai

Užuolaidų spalvos

Saugiausia parduotuvė
Nemokamas, greitas pristatymas
Per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje perkant daugiau nei už 145 Eur
Visi atsiskaitymo būdai
Pavedimu banko skyriuje ar naudojantis internetine bankininkyste, naudojantis mokėjimai.lt sistema, grynaisiais atstovybėse.
Prekių grąžinimas ir garantijos
Prekių grąžinimas per 7 darbo dienas, 2 ir daugiau metų garantija produktams.
Kontaktams

Klientų aptarvimo skyrius
8 655 75519

My status

uzsakymai@movera.lt
Centrinis sandėlys
Cintjoniškių g. 13A, Šilutė

Detalių katalogas

Detalių katalogas

Apie Movera.lt

Visą dėmesį ir paslaugas skiriame visiems, kam patinka keliauti ir patogiai ilsėtis, kas nori palengvinti ir pagražinti savo buitį.

Užsakydami prekes, pasirinkite Jums patogų jų pristatymo -atsiėmimo būdą. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu ir šiose Taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

1. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:
jeigu perkate už 145Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS.
jeigu pirkinio kaina iki 145Eur, pristatymo kaina 3,50Eur.

2.Prekės atsiėmimas (nemokamas):

CIntjoniškių g. 13A, Šilutė 
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00

Pardavėjo įsipareigojimai

1. Jeigu Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas.

2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo ir Tiekėjo (Gamintojo) sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

3. Prekių, kurių tuo metu nėra movera.lt parduotuvėje tiekimo terminas ir sąlygos nurodomos pagal kiekvieną tiekėją atskirai.

Pirkėjo įsipareigojimai

1. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats arba nurodo pristatymo adresą. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

2. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo atstovu arba kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje, siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos litais su PVM. movera.lt pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams arba Lito (LTL) ir Euro (EUR) santykiui.

2. Pirkėjas atsiskaito už prekes pinigų pervedimu banko skyriuje pagal suformuotą išankstinę sąskaitą, naudojant internetinės bankininkystės sistemą, naudojantis mokėjimai.lt sistema arba grynaisiais piningais atstovybėje:

Cintjoniškių g. 13A, Šilutė
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00
Tel.: +370 655 75519

 

Prekės, perkamos internetu, arba naudojant  kitas ryšio priemones, gali būti grąžinamos per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo. Individualus prekės užsakymas kvalifikuojamas kaip vartojimo rangos sutartis, todėl atsisakius prekės, kuri buvo užsakyta pagal individualų užsakymą, pardavėjas turi teisę reikalauti atlyginimo, dėl prekės grąžinimo atsiradusiems nuostoliams padengti.

Visoms prekėms nustatomas ne trumpesnis nei 2 m. garantinis laikotarpis. Garantijai pirkėjas privalo turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą. Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
 
Tuo atveju, kai gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

Plačiau puslapyje: vartotojuteises.lt