Reikia pagalbos?
Kontaktai

Apsaugos nuo vagysčių

Puslapis: 1 2 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:
Užraktas
20,30 €
Užraktas Bulli 1
46,75 €
Akcija -50%
Užraktas KIT SECURITY LOCK
19,36 € 38,52 €
Sutaupote 19,16 € 
Užraktas HEOSafe
91,50 €
Akcija -25%
Užraktas Guardian T
46,85 € 62,58 €
Apsauga Security 31
87,40 €
Apsauga Safe Laader
77,25 €
Išparduodama -24%
Apsaugos komplektas
12,10 € 15,90 €
Sutaupote 3,80 € 
Užraktas SAFE DOOR
50,80 €
Rato užraktas
89,45 €
Užraktas
9,85 €
 
Užraktas
4,95 €
Jei nerandate norimos prekės, ieškokite www.movera.com puslapyje. O radę skambinkite arba rašykite mums.
Puslapis: 1 2 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:

Vasaros metu kelionės ir išvykos yra daugelio žmonių kasdienybė. Kadangi nemažą sezono dalį praleidžiame ne namuose – labai svarbu pasirūpinti apsaugomis, kurios gali padėti visiškai atsipalaiduoti ir negalvoti apie vagystes, kurios gali būti aktyvios Jūsų atostogų metu. Siūlome labai platų apsaugos priemonių nuo vagysčių pasirinkimą, kuris leis apsaugoti tiek namus, tiek transporto priemones, tiek savo palapinę. Juk apsauga gėdos nedaro!

Žinomų gamintojų produkcija: Fiamma, HABA, HEOsafe, Milenco – garantuoja, kad apsauga bus visapusiška, funkcionali bei ilgaamžė. Dažniausias klientų pasirinkimas – užraktai, kurie montuojami duryse: namų, rūsių, pavėsinių bei kitose vietose, kuriose yra daiktų, kuriuos bandoma apsaugoti. Pirkdami komplektą visada galite sutaupyti, tad verta investuoti daugiau, kad pavyktų sumokėti mažiau. Apsaugojus namus laikas pagalvoti, kokia apsauga leis tinkamai pasirūpinti transporto priemone. Tai labai svarbu kuomet keliaujame su kempingu, kadangi nakties metu apsistojus nuošalioje vietoje visada norisi apsaugos. Geriausias pasirinkimas - DUO-SAFE PRO, kuris užblokuoja priekines transporto priemonės dureles. Papildomai apsauga galima užblokuoti ir transporto priemonės ratus, kurie nepajudės iš vietos kol, kol nebus pasinaudota specialiu raktu. Platus pasirinkimas skirtas kiekvienam pagal poreikius bei galimybes, tad leiskite sau atostogauti saugiai ir negalvojant apie galimas pasekmes.

Apsaugos nuo vagysčių – visiems, kurie atostogų metu nori ilsėtis ir nesukti galvos dėl nereikalingų rūpesčių.

Kaina

Gamintojas

Rekomenduojame

Saugiausia parduotuvė
Nemokamas, greitas pristatymas
Per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje perkant daugiau nei už 145 Eur
Visi atsiskaitymo būdai
Pavedimu banko skyriuje ar naudojantis internetine bankininkyste, naudojantis mokėjimai.lt sistema, grynaisiais atstovybėse.
Prekių grąžinimas ir garantijos
Prekių grąžinimas per 7 darbo dienas, 2 ir daugiau metų garantija produktams.
Kontaktams

Klientų aptarvimo skyrius
8 655 75519

My status

uzsakymai@movera.lt
Centrinis sandėlys
Cintjoniškių g. 13A, Šilutė

Detalių katalogas

Detalių katalogas

Apie Movera.lt

Visą dėmesį ir paslaugas skiriame visiems, kam patinka keliauti ir patogiai ilsėtis, kas nori palengvinti ir pagražinti savo buitį.

Užsakydami prekes, pasirinkite Jums patogų jų pristatymo -atsiėmimo būdą. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu ir šiose Taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

1. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:
jeigu perkate už 145Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS.
jeigu pirkinio kaina iki 145Eur, pristatymo kaina 3,50Eur.

2.Prekės atsiėmimas (nemokamas):

CIntjoniškių g. 13A, Šilutė 
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00

Pardavėjo įsipareigojimai

1. Jeigu Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas.

2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo ir Tiekėjo (Gamintojo) sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

3. Prekių, kurių tuo metu nėra movera.lt parduotuvėje tiekimo terminas ir sąlygos nurodomos pagal kiekvieną tiekėją atskirai.

Pirkėjo įsipareigojimai

1. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats arba nurodo pristatymo adresą. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

2. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo atstovu arba kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje, siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos litais su PVM. movera.lt pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams arba Lito (LTL) ir Euro (EUR) santykiui.

2. Pirkėjas atsiskaito už prekes pinigų pervedimu banko skyriuje pagal suformuotą išankstinę sąskaitą, naudojant internetinės bankininkystės sistemą, naudojantis mokėjimai.lt sistema arba grynaisiais piningais atstovybėje:

Cintjoniškių g. 13A, Šilutė
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00
Tel.: +370 655 75519

 

Prekės, perkamos internetu, arba naudojant  kitas ryšio priemones, gali būti grąžinamos per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo. Individualus prekės užsakymas kvalifikuojamas kaip vartojimo rangos sutartis, todėl atsisakius prekės, kuri buvo užsakyta pagal individualų užsakymą, pardavėjas turi teisę reikalauti atlyginimo, dėl prekės grąžinimo atsiradusiems nuostoliams padengti.

Visoms prekėms nustatomas ne trumpesnis nei 2 m. garantinis laikotarpis. Garantijai pirkėjas privalo turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą. Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
 
Tuo atveju, kai gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

Plačiau puslapyje: vartotojuteises.lt