Reikia pagalbos?
Kontaktai

Elektra ir apšvietimas

Puslapis: 1 2 3 4 5 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:
Jei nerandate norimos prekės, ieškokite www.movera.com puslapyje. O radę skambinkite arba rašykite mums.
Puslapis: 1 2 3 4 5 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:

Buvimas gamtoje – tikra atgaiva po sunkių dienos darbų. Kai norisi pasijausti geriau, visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti kasdieninius rūpesčius – keliaukite į gamtą ir nesvarbu koks oras, kadangi mes padėsime pasirūpinti visomis reikalingomis priemonėmis komfortabiliam buvimui gamtoje. Elektra ir apšvietimas – viena būtiniausių sąlygų, kuri gali padėti gamtoje jaustis kaip namuose.

Siūlome visą reikalingą įrangą, kuri padės net ir būnant gamtoje naudoti elektrinius prietaisus:

  • 1. Šviestuvai;
  • 2. Jungikliai;
  • 3. Lemputės;
  • 4. Žibintai ir žibintuvėliai;
  • 5. Įkrovikliai, signalizacijos;
  • 6. Elektros šaltiniai, mobili energija;
  • 7. Laidai bei jungtys.

Siūlome labai platų skirtingų įrenginių pasirinkimą kiekvienam, kuris nori ne tik komfortabiliai jaustis būdamas gamtoje, tačiau taip pat ir apšviesti savo sodą ir net tamsiomis žiemos naktimis puikiai matyti, kas vyksta lauke. Tai ne tik komfortas, tačiau ir papildoma apsauga, kuri leis kur kas drąsiau jaustis ir lengviau atsipalaiduoti. Mes prekiaujame tik žinomiausių gamintojų produkcija, kuri atitinka aukščiausius reikalavimus, yra sertifikuota, tad galite būti tikras, kad investuosite į ilgaamžį gaminį. Kokybiškam buvimui lauke nepamirškite ir generatoriaus, kuris leis naudotis elektros energija būnant gamtoje. Nuo šiol pasigaminti šviesios sriubos iš miške surinktų grybų bus paprasta kaip niekada, galiausiai, naudojant elektrinius įrenginius pavyks atsikratyti nemalonių mašalų, kurie dažnai apsunkina buvimą gamtoje.

Kai buvimas gamtoje bus komfortabilus – norėsis joje būti kuo dažniau. Vieno pirkimo metu apsirūpinkite visa reikalinga įranga ir sutaupykite!

Kontaktams

Klientų aptarvimo skyrius
8 655 75519

My status

uzsakymai@movera.lt
Centrinis sandėlys
Cintjoniškių g. 13A, Šilutė

Detalių katalogas

Detalių katalogas

Apie Movera.lt

Visą dėmesį ir paslaugas skiriame visiems, kam patinka keliauti ir patogiai ilsėtis, kas nori palengvinti ir pagražinti savo buitį.

Užsakydami prekes, pasirinkite Jums patogų jų pristatymo -atsiėmimo būdą. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu ir šiose Taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

1. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:
jeigu perkate už 145Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS.
jeigu pirkinio kaina iki 145Eur, pristatymo kaina 3,50Eur.

2.Prekės atsiėmimas (nemokamas):

CIntjoniškių g. 13A, Šilutė 
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00

Pardavėjo įsipareigojimai

1. Jeigu Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas.

2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo ir Tiekėjo (Gamintojo) sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

3. Prekių, kurių tuo metu nėra movera.lt parduotuvėje tiekimo terminas ir sąlygos nurodomos pagal kiekvieną tiekėją atskirai.

Pirkėjo įsipareigojimai

1. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats arba nurodo pristatymo adresą. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

2. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo atstovu arba kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje, siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos litais su PVM. movera.lt pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams arba Lito (LTL) ir Euro (EUR) santykiui.

2. Pirkėjas atsiskaito už prekes pinigų pervedimu banko skyriuje pagal suformuotą išankstinę sąskaitą, naudojant internetinės bankininkystės sistemą, naudojantis mokėjimai.lt sistema arba grynaisiais piningais atstovybėje:

Cintjoniškių g. 13A, Šilutė
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00
Tel.: +370 655 75519

 

Prekės, perkamos internetu, arba naudojant  kitas ryšio priemones, gali būti grąžinamos per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo. Individualus prekės užsakymas kvalifikuojamas kaip vartojimo rangos sutartis, todėl atsisakius prekės, kuri buvo užsakyta pagal individualų užsakymą, pardavėjas turi teisę reikalauti atlyginimo, dėl prekės grąžinimo atsiradusiems nuostoliams padengti.

Visoms prekėms nustatomas ne trumpesnis nei 2 m. garantinis laikotarpis. Garantijai pirkėjas privalo turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą. Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
 
Tuo atveju, kai gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

Plačiau puslapyje: vartotojuteises.lt