Reikia pagalbos?
Kontaktai

Kilimėliai, dangos, purvasaugiai

Puslapis: 1 2 3 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:
Kilimėlis ZEBRY
16,20 €
Išparduodama -50%
Kilimėlis Safe Step
15,90 € 31,86 €
Išparduodama -62%
Kilimėlis TAPIS PLUS
21,15 € 55,90 €
Sutaupote 34,75 € 
Laikiklis CLAMP
2,55 €
 
Akcija -27%
Grindų danga Poliflex
20,00 € 27,51 €
Sutaupote 7,51 € 
Danga Plus 250x500 cm
111,80 €
Jei nerandate norimos prekės, ieškokite www.movera.com puslapyje. O radę skambinkite arba rašykite mums.
Puslapis: 1 2 3 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:

Norite, kad tiek prie namų, tiek namuose bei transporto priemonėje visada būtų švaru? Tokiu atveju kilimėliai, dangos bei purvasaugiai turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Siūlome labai platų skirtingų įrangų pasirinkimą, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka ir kas garantuoja, jog purvinos kojos nebus problema.

Prekiaujame tik žinomiausių gamintojų produkcija, kuri yra pripažįstama visame pasaulyje kaip geriausia ir kuri užtikrina ilgaamžiškumą: Brunner, Camp4, Fiamma, Friedola, Fritz Berger, Wunderlich ir kiti. Nuolatos papildome savo katalogą, kad klientams galėtume pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją bei garantuoti, kad tiek namai, tiek transporto priemonė visada bus švari. Nuolatos skelbiame išpardavimus bei akcijas, tad kilimėliai, dangos bei purvasaugiai Jums kainuos pigiau, tad gaukite tą pačią kokybę, tačiau mokėkite už ją mažiau. Mūsų siūlomų kilimėlių bei dangų dydžiai labai skiriasi, kad kiekvienas susirastų tokį, koks jam labiausiai tinka. Nuo pačių mažiausių, kurių matmenys siekia 30 x 150 cm iki didžiausių - 30 x 360 cm. Taip pat galime pasiūlyti labai platų skirtingų atspalvių dangų pasirinkimą, tad kilimėlius lengvai priderinsite prie lauko bei namų interjero.

Užsisakius prekes vos per porą dienų jos bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu. Jeigu gauta prekė netiko – suteikiame galimybę ją grąžinti ir atgauti visus pinigus, tad pasitikėkite kokybe, kuri verta savo vardo.

Kategorija

Kaina

Gamintojas

Rekomenduojame

Kilimėlių dydžiai

Kilimėlių spalvos

Lipnus tinklelis

Kilimų dydžiai

Dangų dydžiai

Dangų spalvos

Saugiausia parduotuvė
Nemokamas, greitas pristatymas
Per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje perkant daugiau nei už 145 Eur
Visi atsiskaitymo būdai
Pavedimu banko skyriuje ar naudojantis internetine bankininkyste, naudojantis mokėjimai.lt sistema, grynaisiais atstovybėse.
Prekių grąžinimas ir garantijos
Prekių grąžinimas per 7 darbo dienas, 2 ir daugiau metų garantija produktams.
Kontaktams

Klientų aptarvimo skyrius
8 655 75519

My status

uzsakymai@movera.lt
Centrinis sandėlys
Cintjoniškių g. 13A, Šilutė

Detalių katalogas

Detalių katalogas

Apie Movera.lt

Visą dėmesį ir paslaugas skiriame visiems, kam patinka keliauti ir patogiai ilsėtis, kas nori palengvinti ir pagražinti savo buitį.

Užsakydami prekes, pasirinkite Jums patogų jų pristatymo -atsiėmimo būdą. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu ir šiose Taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

1. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:
jeigu perkate už 145Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS.
jeigu pirkinio kaina iki 145Eur, pristatymo kaina 3,50Eur.

2.Prekės atsiėmimas (nemokamas):

CIntjoniškių g. 13A, Šilutė 
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00

Pardavėjo įsipareigojimai

1. Jeigu Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas.

2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo ir Tiekėjo (Gamintojo) sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

3. Prekių, kurių tuo metu nėra movera.lt parduotuvėje tiekimo terminas ir sąlygos nurodomos pagal kiekvieną tiekėją atskirai.

Pirkėjo įsipareigojimai

1. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats arba nurodo pristatymo adresą. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

2. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo atstovu arba kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje, siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos litais su PVM. movera.lt pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams arba Lito (LTL) ir Euro (EUR) santykiui.

2. Pirkėjas atsiskaito už prekes pinigų pervedimu banko skyriuje pagal suformuotą išankstinę sąskaitą, naudojant internetinės bankininkystės sistemą, naudojantis mokėjimai.lt sistema arba grynaisiais piningais atstovybėje:

Cintjoniškių g. 13A, Šilutė
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00
Tel.: +370 655 75519

 

Prekės, perkamos internetu, arba naudojant  kitas ryšio priemones, gali būti grąžinamos per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo. Individualus prekės užsakymas kvalifikuojamas kaip vartojimo rangos sutartis, todėl atsisakius prekės, kuri buvo užsakyta pagal individualų užsakymą, pardavėjas turi teisę reikalauti atlyginimo, dėl prekės grąžinimo atsiradusiems nuostoliams padengti.

Visoms prekėms nustatomas ne trumpesnis nei 2 m. garantinis laikotarpis. Garantijai pirkėjas privalo turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą. Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
 
Tuo atveju, kai gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

Plačiau puslapyje: vartotojuteises.lt