Reikia pagalbos?
Kontaktai

Lovų sistemos, čiužiniai, pagalvės

Puslapis: 1 2 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:
Pagalvė KLIMACONTROL
100,80 €
 
Išparduodama -22%
Pagalvė 40/60
50,70 € 65,16 €
Antklodė
405,50 €
Antklodė
333,05 €
Ortopedinis paklotas
557,25 €
Ortopedinis paklotas
590,85 €
Paklotas Deluxe
331,90 €
Paklotas Deluxe
490,05 €
Paklotas Deluxe
509,75 €
Atlošas FROLI
35,55 €
FROLI_Travel
146,18 €
Jei nerandate norimos prekės, ieškokite www.movera.com puslapyje. O radę skambinkite arba rašykite mums.
Puslapis: 1 2 Kitas
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Žiūrėti:

Miegas – vienas svarbiausių kasdieninių procesų, kuris gali užtikrinti, kad kita diena bus produktyvi, kad jausimės puikiai, pavyks atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimo malonumais. Netinkamai pasirinkta vieta, kurioje miegame – gali sugadinti malonų kelią į miego karalystę.

Siūlome labai daug skirtingų įrangų, kurios leis puikiai išsimiegoti, kad ir kur miegate. Juk gera patalynė – svarbiausia kokybiško miego dalis!

  • 1. Lovų sistemos;
  • 2. Čiužiniai;
  • 3. Pagalvės ir antklodės;
  • 4. Atlošai;
  • 5. Paklotai.

Siūlome tik žinomiausių ir pasaulyje pripažintų gamintojų produkcija, kurių vardo sinonimas – kokybė: Froli, Camp4, Medicotherm, Orthodorn ir kiti. Nuolatos atnaujiname savo katalogą ir pasiūlome vis daugiau gaminių, kurie tenkina labai skirtingų klientų poreikius. Tad jeigu nerandate to, ko ieškote – susisiekite. Kartu tikrai rasime tuos gaminius, kurie Jums labiausiai tinka ir kurie leis patogiai pasinerti į miego karalystę tiek miegant namuose, tiek gamtoje.

Ieškant tinkamiausios patalynės svarbu įvertinti kuo daugiau aspektų. Kiekvienas asmuo skirtingas, tad ir paieškos dažniausiai realizuojamos apgalvojant skirtingus kriterijus. Štai vienas jų gali būti dydis, kadangi tinkamo dydžio lovų sistemos bei čiužiniai gali užtikrinti, kad miegas bus kur kas malonesnis. Taip pat vieni labiau mėgsta kietesnius čiužinius, kol kiti renkasi minkštesnius. Kokybiškam miegui būtini ir paklotai, kurie pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir leidžia odai kvėpuoti ir puikiai jaustis.

Saugiausia parduotuvė
Nemokamas, greitas pristatymas
Per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje perkant daugiau nei už 145 Eur
Visi atsiskaitymo būdai
Pavedimu banko skyriuje ar naudojantis internetine bankininkyste, naudojantis mokėjimai.lt sistema, grynaisiais atstovybėse.
Prekių grąžinimas ir garantijos
Prekių grąžinimas per 7 darbo dienas, 2 ir daugiau metų garantija produktams.
Kontaktams

Klientų aptarvimo skyrius
8 655 75519

My status

uzsakymai@movera.lt
Centrinis sandėlys
Cintjoniškių g. 13A, Šilutė

Detalių katalogas

Detalių katalogas

Apie Movera.lt

Visą dėmesį ir paslaugas skiriame visiems, kam patinka keliauti ir patogiai ilsėtis, kas nori palengvinti ir pagražinti savo buitį.

Užsakydami prekes, pasirinkite Jums patogų jų pristatymo -atsiėmimo būdą. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu ir šiose Taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

1. Pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje:
jeigu perkate už 145Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS.
jeigu pirkinio kaina iki 145Eur, pristatymo kaina 3,50Eur.

2.Prekės atsiėmimas (nemokamas):

CIntjoniškių g. 13A, Šilutė 
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00

Pardavėjo įsipareigojimai

1. Jeigu Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 (penkias) darbo dienas.

2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo ir Tiekėjo (Gamintojo) sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.

3. Prekių, kurių tuo metu nėra movera.lt parduotuvėje tiekimo terminas ir sąlygos nurodomos pagal kiekvieną tiekėją atskirai.

Pirkėjo įsipareigojimai

1. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats arba nurodo pristatymo adresą. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

2. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo atstovu arba kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje, siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos litais su PVM. movera.lt pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams arba Lito (LTL) ir Euro (EUR) santykiui.

2. Pirkėjas atsiskaito už prekes pinigų pervedimu banko skyriuje pagal suformuotą išankstinę sąskaitą, naudojant internetinės bankininkystės sistemą, naudojantis mokėjimai.lt sistema arba grynaisiais piningais atstovybėje:

Cintjoniškių g. 13A, Šilutė
Darbo laikas I – V nuo 9.00 – 18.00
Tel.: +370 655 75519

 

Prekės, perkamos internetu, arba naudojant  kitas ryšio priemones, gali būti grąžinamos per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo. Individualus prekės užsakymas kvalifikuojamas kaip vartojimo rangos sutartis, todėl atsisakius prekės, kuri buvo užsakyta pagal individualų užsakymą, pardavėjas turi teisę reikalauti atlyginimo, dėl prekės grąžinimo atsiradusiems nuostoliams padengti.

Visoms prekėms nustatomas ne trumpesnis nei 2 m. garantinis laikotarpis. Garantijai pirkėjas privalo turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą. Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
 
Tuo atveju, kai gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

Plačiau puslapyje: vartotojuteises.lt